Toplu Sözleşme Primlerinde Hedef 200…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

besburs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üç yıldır düzenli olarak ‘Karanlıklara küfretmektense bir mum yak’ parolası ve deniz yıldızlarına ulaşma çabasıyla tamamen gönüllülük esasına göre sürdürdüğümüz BES BURS organizasyonunun 2015-2016 yılı burs sayısını arttırma çalışmaları devam etmektedir. Ay yıldızlı Al bayrağa sevdalı gençlerimize başka hiç bir şart gözetmeden, hiç bir ayırıma gitmeden, öğrenim gördüğü 7 ay boyunca cep harçlığı sağlama gayesi üyelerimizin, diğer sendikalara üye olan ya da dışarıdan destek olan arkadaşlarımızın Toplu Sözleşme Primlerinin Ocak ve Nisan aylarına tekabül eden kısımlarını sisteme aktarma iradelerine bağlantılı olarak ayrıca güçleniyor. Üyelerimizin kararlılığı bu yolda yürüme azmimizi kamçılıyor.

2015-2016 yılında, sistem ve TSP ile birlikte toplam 50 öğrencimize ulaşmak arzusundayız.  Destek için İnternet sitemizden Burs Gönüllüleri Formunu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KÖŞE YAZARLARI
Birliksen

Sendika Manipülatörlerine İthaf Olunur!

Adaletle irade koymaları gerekenlerin döküp saçtıkları söz ve ifadeleri çıkarcılarının dışında kimsenin gönlünde yer etmemektedir. Sendika manipülatörleri ortaya koymuş oldukları ile çalışanları güvensizliğe itmekte örgütsel bağlılığı örselemektedirler.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP