Toplu Sözleşme Primlerinde Hedef 200…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

besburs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üç yıldır düzenli olarak ‘Karanlıklara küfretmektense bir mum yak’ parolası ve deniz yıldızlarına ulaşma çabasıyla tamamen gönüllülük esasına göre sürdürdüğümüz BES BURS organizasyonunun 2015-2016 yılı burs sayısını arttırma çalışmaları devam etmektedir. Ay yıldızlı Al bayrağa sevdalı gençlerimize başka hiç bir şart gözetmeden, hiç bir ayırıma gitmeden, öğrenim gördüğü 7 ay boyunca cep harçlığı sağlama gayesi üyelerimizin, diğer sendikalara üye olan ya da dışarıdan destek olan arkadaşlarımızın Toplu Sözleşme Primlerinin Ocak ve Nisan aylarına tekabül eden kısımlarını sisteme aktarma iradelerine bağlantılı olarak ayrıca güçleniyor. Üyelerimizin kararlılığı bu yolda yürüme azmimizi kamçılıyor.

2015-2016 yılında, sistem ve TSP ile birlikte toplam 50 öğrencimize ulaşmak arzusundayız.  Destek için İnternet sitemizden Burs Gönüllüleri Formunu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama