Siyasilere Sorun…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

istifa

Değerli Kamu Çalışanları; Seçimlerin yaklaştığı bu günlerde, yanınıza gelen, görüştüğünüz,  milletvekili adaylarına şu soruları yönlendirelim;

1. Bir Kamu Çalışanı yaşadığı herhangi bir mağduriyetin hakça çözülmesi adına yanınıza geldiğinde neden sendikasını sorarsınız? Ya da sorma eğiliminizi açıklar mısınız?

2. Liyakat sahibi olmakla iktidar sahibi olmak aynı değerlendirilmeli midir?

3. Kamu çalışanlarına siyaset yapma hakkını sağlayacak mısınız?

4. Siyasiler olarak sendikaları ne zaman rahat bırakacaksınız?

5. Kamu çalışanlarının kurumları ile ilgili yaşadığı güven ve örgütsel bağlılık konuları ile ilgili nasıl bir çalışma düşünüyorsunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı

Onbir ayın sultanı, Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının İslam alemine huzur, mutluluk, bereket ve sağlık getirmesini Yüce Allah (c.c)’tan diler, bütün Müslümanların Ramazan Ayını kutlarız.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama