Siyasilere Sorun…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

istifa

Değerli Kamu Çalışanları; Seçimlerin yaklaştığı bu günlerde, yanınıza gelen, görüştüğünüz,  milletvekili adaylarına şu soruları yönlendirelim;

1. Bir Kamu Çalışanı yaşadığı herhangi bir mağduriyetin hakça çözülmesi adına yanınıza geldiğinde neden sendikasını sorarsınız? Ya da sorma eğiliminizi açıklar mısınız?

2. Liyakat sahibi olmakla iktidar sahibi olmak aynı değerlendirilmeli midir?

3. Kamu çalışanlarına siyaset yapma hakkını sağlayacak mısınız?

4. Siyasiler olarak sendikaları ne zaman rahat bırakacaksınız?

5. Kamu çalışanlarının kurumları ile ilgili yaşadığı güven ve örgütsel bağlılık konuları ile ilgili nasıl bir çalışma düşünüyorsunuz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplu Sözleşme Primleri ve BES Burs Hizmetleri

Uygulamaları, adımları, mesajları ile içinde yaşadığı toplumun hassasiyetlerini gözetmek, yönünü, yolunu, duruşunu; Türk Milletinin ufkunu genişletmek için kullanarak, milletin dik duruşuna, mücadelesine fayda sağlamak adına adım atmayı sorumluluk olarak telakki eden sendikamız Ocak ayı içerisinde başlattığı Toplu Sözleşme Primlerinin BES Burs hizmetlerine devredilmesi ile ilgili 2014 yılı çalışması sonuçlanmıştır.

Devamını Oku »

ANLAMAYANA ORKESTRA

Sendikal iktidara gerek Milli Eğitim Bakanlığı ve gerekse taşra teşkilatları organizasyon şemasında siyasi iktidar tarafından açılmış meşru olmayan alan, kamu yönetiminde bugünün tartışmasız en derin sorunudur.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP