Siyasilere Sorun…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

istifa

Değerli Kamu Çalışanları; Seçimlerin yaklaştığı bu günlerde, yanınıza gelen, görüştüğünüz,  milletvekili adaylarına şu soruları yönlendirelim;

1. Bir Kamu Çalışanı yaşadığı herhangi bir mağduriyetin hakça çözülmesi adına yanınıza geldiğinde neden sendikasını sorarsınız? Ya da sorma eğiliminizi açıklar mısınız?

2. Liyakat sahibi olmakla iktidar sahibi olmak aynı değerlendirilmeli midir?

3. Kamu çalışanlarına siyaset yapma hakkını sağlayacak mısınız?

4. Siyasiler olarak sendikaları ne zaman rahat bırakacaksınız?

5. Kamu çalışanlarının kurumları ile ilgili yaşadığı güven ve örgütsel bağlılık konuları ile ilgili nasıl bir çalışma düşünüyorsunuz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliğinden Duyuru

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliği Sendikamız Sosyal Faaliyetleri kapsamında Trabzon’daki üyelere ve üye yakınlarına yönelik “NEY KURSU” planlamaktadır. Bu faaliyet bir başlangıç adımı olmak üzere ilerleyen zamanlarda faaliyet kapsamı çeşitli eğitim programları ve kursları ile genişletilecektir.

Devamını Oku »
SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Birlik Eğitim-Sen Olarak Toplu Sözleşme Görüşmelerinin Takipçisiyiz

Hükumet yetkilileriyle yapılacak görüşmeler öncesinde yetkili sendikanın kamuoyuyla paylaşımlarını dikkat ve ibretle takip ediyoruz. Görüşme masasını bir tiyatro sahnesine çeviren iktidar ve hükumet, önceki görüşmelerde yüksek sahne performansı ile sergilediği oyunu yeniden sahneye koymanın hazırlığı içerisinde.

Devamını Oku »

Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde Basın Toplantısı Düzenlendi

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Başkanı Ramazan İNAL ve  beraberinde üyelerden oluşan heyet Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde basın mensupları ile bir araya gelerek bir basın toplantısı düzenledi. Yerel basının katıldığı toplantıda Trabzon İl Başkanı Ramazan İNAL  BES Burs organizasyonundan bahsetti.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP