SIKIYSA YÖNETİN !

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

12670478_1084120138294360_3178444644627015512_n (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

SIKIYSA YÖNETİN !
Gece boyunca yüreği ve bedeni ile bu kepazeliğe prim vermeyen yüreklere saygılarımı sunarım.Dün geceyi yaşatırken sabahımızı
apaçık eden Rabbim’e Şükürler olsun.
Kıymetli Dostlar; rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu bu nevi kepazeliklere sessiz kalın demedi, bekleyin su durulsun demedi, algılara göre davranın demedi feraset sahibi bir Türk Milliyetçisi olarak “silahının namlusunu milletine çevirmiş tanka selam durmam” dedi.Üstelik o 28 Şubat gibi bir dönemde bu cümleyi serdetti. Biz buralardan cümle kurmayacaksak yazık olur bize akşamın bir saatinde sınırlarımızda birliğimizi bizliğimizi yıkmaya çalışan kepazelere ve yaptıkları kepazeliklere elbette dik duracaktık ve öyle de yaptık.
Kıymetli Dostlar; Adriyatikten Cin seddine kadar uzanan ve ecdadımın eserleri ile izleriyle taşıdığı medeniyeti ile var olan bir coğrafyada yaşayıp Türk milletinden umut bekleyenlerin umutlarını inkisara uğratan 15 Temmuz akşamını kanla milletime yaşatan bu kepaze girişime lanet ediyorum. Biz dünyada Misak-ı Milli sınırlarımızın dışında güçlü olmamız için dua edilen bir Milletiz.Bize düşen sorumluluklarımızın büyüklüğünü tekrardan hatırlamak ve kalın harflerle tarihe kazımaktır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

Son Kararınız Mı?

Uzun süredir ülke ve eğitim camiasının gündemini meşgul eden ortaöğretim yerleştirme sistemi bugün Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI’nın düzenlediği basın toplantısıyla netlik kazanmış görünüyor.Ancak yıllardır eğitim çalışanlarının, velilerin ve en önemlisi öğrencilerin çektiği sıkıntılara, yapılan yeni değişikliklerle birlikte çare olunabilecek mi sorusunu sormak gerekir.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP