Sayın Bakana Tavsiyemizdir…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Şeyh Edebali ne güzel söylemiş“İlim bil, irfan bil, söz bil.İkram bil, kural bil, doyum bil.Usûl bil, âdâb bil, sınır bil.Yol bil, yordam bil.Hal bil, ahval bil, gönül bil.Çok konuşma, boş konuşma, kem konuşma.Mert ol, yürekli ol.Kimsenin umudunu kırma.”Temel eğitimden ortaöğretime tüm okulların güvenlik personeli, temizlik personeli , Kırtasiye malzemeleri, temizlik malzemeleri gibi olmazsa olmaz eksiklikleri var iken ve bakanlığın bu temel ihtiyaçları İçin okullara münhasır ödenek göndermediğini sağır sultan bile bilirken bakanın basket potasını eksiklik olarak görmesi ne büyük gaflet!!! Her sene okul idarecileri kayıt zamanı yardım dilenirken, okullarda dönemlik temizlik parasının toplandığı velilerle bağış pazarlığı yapılırken bakanın bundan haberi yokmuş gibi davranması ve istediniz de vermedik mi gibi cümleler kullanması bakanın bakanlığa ne kadar yabancı ne kadar ilgisiz olduğunun kanıtı. Her şeyden öte bir bakan kendi bakanlığına mensup bir çalışanı toplum önünde rencide ederek hangi saygınlığını kazanacaktır? Öğretmenlere ve eğitim camiasına sürekli olarak yapılan itibar suikastlarına ortak olarak neyi ispat etmeye Ya da kime yaranmaya çalışmaktadır? Sayın bakana tavsiyemiz öncelikle okullara ödenek tahsis edin, ödenekler doğru kullanılmazsa gelin hesabını sorun. Bu şekilde medyatik olmakla sümen altı ettiğiniz görmezden geldiğiniz sorunlarla başbaşa kalırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akademisyen Zammı Mecliste Kabul Edildi

Üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ile araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, okutmanlar, uzmanlar, çevirici, eğitim ve öğretim planlamacılarına yeni mali haklar getiren Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama