Şahit Olun

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Yaz sicaginin beyinleri yaktigi,

hainliğe acilan kapilarin aziz Turk Milletin tokadı ile yuzlere carpildigi 15 Temmuzun uzerinden 6 yil gecti. Bu kutlu vatan toprağında ihanete kalkışanlara kızgınlığımız ve öfkemiz hiç dinmedi. Hain darbe girişiminin yaşandığı gün, birliğimize kastedenlerin, kıymet verdiğimiz değerler üzerinden devletimizi şer odaklarına teslim etmek isteyenlerin kökü tamamen kazinmadi. Lakin vatan sevdasının iktidardan-muhalefetten öte inisiyatif alma iradesi olduğunu bütün cihana anlatan Aziz Türk Milleti, o gün, bir destanın daha kahramanlığını üstlendi. Bu vesile ile 15 Temmuz’un bize öğrettiklerini asla unutmayacak, unutturmayacağız.

Yalnız, it izine karışan at izini, kurunun içinde tutuşan yaş izini, tespit edip helalleşmek gerektiğini de ifadeden kaçınmayacağız.

Şahit olun

Şahit olun….

Namlusunu milletine çevireni

O geceyi önceden bilip hazırlık edeni

Affetmeyeceğiz, Affetmeyin…

Diğer taraftan

iftira nöbetleri ile masumu lekeleyen müfterileri, makamının gölgesinde ezilen cüceleri, taltif görme uğruna adaleti gölgeleyenleri de affetmeyeceğiz…

Adaleti

Türk Devletinin Ziyneti yapın

Devletin dinini Adalet yapın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Kazasız Belasız Bir Yıl Daha! Bir Yılın Değerlendirilmesi

8 yıllık kesintisiz eğitime pedagojik ve sosyolojik olarak karşı çıkıyor, “beşikten mezara kadar ilim” diyorduk. Birinci sınıf öğrencisi ile ergenlik sorunlarını yeni yeni tanıyan sekizinci sınıf öğrencisinin aynı binayı paylaşmasının bile tek başına büyük bir problem olduğunu ve bir nesli bir inat uğruna feda edeceğini ifade etmiştik. Bugünlerde yaşadıklarımızın on beş yıl öncesinde atılmış yanlış adımlara dayandığını da üzülerek görmekteyiz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP