Asıl Olan Şahsiyet Mücadelesidir…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

CIMG0705

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplu sözleşme pirimlerinden akademik çalışma alanlarına kadar sendikal mücadele yöntemleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Konya İl Temsilcisi Nedim DENİZLİ, reflekslerini kaybetmiş bir millet değiliz. Dış politikada yaşanan gelişmelerine sınırlarımız içerisindeki tehditleri ve hainlikleri de takip etmekteyiz. Biz geleceğine söz biriktirmiş, insanlığın hak ve hukukunu muhafaza etmeyi erdem saymış bir milletiz. Son dönemde yaşadıklarımız bütün bir millete asli duruşunu hatırlatmıştır. Varlık sebebimiz ortadadır.Şahsiyet mücadelemiz her daim devam edecektir.

Sendikal mücadele düzleminde de hakikatleri haykırmaya devam edeceğiz. Hak olanı söylemekten geri durmayacağız. Bu itibarla sendikaları üyelerinden koparan, kağıt üye sendikacılığını ortaya çıkartan toplu sözleşme primlerinin nihai olarak kaldırılmasını elzem kabul ediyoruz. Bizler bizim gibi düşünen bütün yüreklerle bir mücadele veriyoruz. Hem asıl olan sendikacılığın örneklerini, hem de cemiyetçiliğimizi yaşamaya çalışıyoruz. 2012 yılından bu güne gelinceye dek toplu sözleşme primlerimizi aktardığımız BES Burs organizasyonu yoluyla hem öğrencilerimize burs imkanı sunuyor, hem de üyelerimizle aynı değerler çerçevesinde mücadele etmenin anlamlı mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama