Asıl Olan Şahsiyet Mücadelesidir…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

CIMG0705

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplu sözleşme pirimlerinden akademik çalışma alanlarına kadar sendikal mücadele yöntemleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Konya İl Temsilcisi Nedim DENİZLİ, reflekslerini kaybetmiş bir millet değiliz. Dış politikada yaşanan gelişmelerine sınırlarımız içerisindeki tehditleri ve hainlikleri de takip etmekteyiz. Biz geleceğine söz biriktirmiş, insanlığın hak ve hukukunu muhafaza etmeyi erdem saymış bir milletiz. Son dönemde yaşadıklarımız bütün bir millete asli duruşunu hatırlatmıştır. Varlık sebebimiz ortadadır.Şahsiyet mücadelemiz her daim devam edecektir.

Sendikal mücadele düzleminde de hakikatleri haykırmaya devam edeceğiz. Hak olanı söylemekten geri durmayacağız. Bu itibarla sendikaları üyelerinden koparan, kağıt üye sendikacılığını ortaya çıkartan toplu sözleşme primlerinin nihai olarak kaldırılmasını elzem kabul ediyoruz. Bizler bizim gibi düşünen bütün yüreklerle bir mücadele veriyoruz. Hem asıl olan sendikacılığın örneklerini, hem de cemiyetçiliğimizi yaşamaya çalışıyoruz. 2012 yılından bu güne gelinceye dek toplu sözleşme primlerimizi aktardığımız BES Burs organizasyonu yoluyla hem öğrencilerimize burs imkanı sunuyor, hem de üyelerimizle aynı değerler çerçevesinde mücadele etmenin anlamlı mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akademik Zam ve Gelişme Güçlüğü Ödeneği

Bayburt Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Birlik Eğitim Sen Bayburt İl Temsilcisi Baturay Erdal, 2014 Aralık ayı ile birlikte maaşlara yansıtılacak akademik zammın; bir çok üniversite öğretim elemanları tarafından yıl sonu 13/03/1995 tarih ve 95/6509 sayılı karar gereğince sonlandırılacak olan gelişme güçlüğü tazminatından dolayı anlamsızlaşacağını ifade etti.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP