Prof.Dr.Ersan BOCUTOĞLU ile Kırım ve Suriye Meseleleri Üzerine Söyleşi

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Söyleşi-1

Dün(08.04.2014)  sendikamız Trabzon İl Temsilciliğinde, Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr.Ersan Bocutoğlu’nun katılımıyla “Kırım ve Suriye Meselelerinin Türkiye Ekonomisine Etkileri” konulu söyleşi gerçekleştirildi. Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen söyleşi de Bocutoğlu bir ekonomist olarak dünya gündemindeki olayların ülkemizi ekonomik ve siyasi olarak nasıl etkilediğine ve etkileyeceğine değindi.

Söyleşi-2

Programın bir bölümünü kendi analiz ve düşüncelerine ayıran Bocutoğlu, geri kalan kısımda ise katılımcıların sorularını cevaplamaya ayırdı. Bocutoğlu konuşmasında dünyadaki dengelerin ekonomi ve kaynak yani ham madde odaklı olduğunu dile getirirken, dünya devletlerinin bu noktada sergiledikleri tavırlara da değindi. Ülkemizin gündemde olan karışıklıklardan etkilenmemesi için öncelikle birlik ve beraberliğin gerekliliği vurgulayan Bocutoğlu, ardından milletimizi ayakta tutacak olan gücün milli ve manevi değerlerimize bağlanmakla var olacağını ifade etti.

Üç saat süren söyleşide soru-cevap kısmının ardından program son buldu.

PROGRAM FOTOĞRAFLARI

[nggallery id=6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sırada Stajyer Öğretmenler mi Var?

Bizler eğitim camiası olarak Milli Eğitim Bakanlığının almış olduğu mülakat ve performans değerlendirmesi kararını AŞAĞILAYICI buluyor ve Sayın Başbakan Davutoğlu’nun LİYAKAT açıklamasıyla uzaktan yakından alakası olmadığını vurgulamak istiyoruz. Yapılan bu yanlıştan bir an önce dönülmesini, bunun yerine kaliteli öğretmen yetiştirme adına, öğretmen yetiştirme sisteminin gözden geçirilerek düzenlenmesini talep ediyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama