Önce Liyakat Sonra Hak

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

20150225_193821

 

Sendikamızda Çarşamba akşamları bir araya gelerek hasbıhal eden üyelerimiz bu hafta Ege Üniversitesinde hain eller tarafından şehit edilen Fırat kardeşimizi yad etti. Ülkemizin birlik ve beraberliğini arzu etmekle şer odakların, kötüye meyledenlerin şımarmalarına vesile adımların önlenmesinin ehemmiyeti üzerinde durulan akşamda, Şah Fırat Operasyonu da değerlendirildi, son günlerde ardı arkası kesilmeyen hadiselerdeki caniler de telin edildi. Satıh mücadelesinin hatların sağlam olduğu zamanlarda önemli olduğuna değinilen gecede hatların gevşemelere meydan vermeyecek şekilde korunması ve bu uğurda sendikamızın üzerine düşen sorumluluğu cemiyetimizi muhafaza etme gayesi ile devam ettireceği ifade edildi.

Gecenin devamında Trabzon Birlik Eğitim-Sen teşkilatı ile Trabzon Alperen Ocakları bünyesindeki gençlerin birlikte gerçekleştireceği Kitapla Şuur Bulma Programı için hazırlık çalışması da yapıldı. Nurettin Topçu’nun Türkiyenin Maarif Davası kitabı ile başlayacak kitap okuma programlarının her hafta gerçekleştirilmesi planlandı. İlk Buluşma 03 Mart 2015 olarak belirlendi.

 

 

 

20150225_190821 20150225_200802

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir ve Aydın’a Teşekkür Ediyoruz

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ’ ın İzmir ve Aydın programlarında, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı başta üyelerimiz olmak üzere, Tüm Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikalara ve üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP