Önce Liyakat Sonra Hak

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

20150225_193821

 

Sendikamızda Çarşamba akşamları bir araya gelerek hasbıhal eden üyelerimiz bu hafta Ege Üniversitesinde hain eller tarafından şehit edilen Fırat kardeşimizi yad etti. Ülkemizin birlik ve beraberliğini arzu etmekle şer odakların, kötüye meyledenlerin şımarmalarına vesile adımların önlenmesinin ehemmiyeti üzerinde durulan akşamda, Şah Fırat Operasyonu da değerlendirildi, son günlerde ardı arkası kesilmeyen hadiselerdeki caniler de telin edildi. Satıh mücadelesinin hatların sağlam olduğu zamanlarda önemli olduğuna değinilen gecede hatların gevşemelere meydan vermeyecek şekilde korunması ve bu uğurda sendikamızın üzerine düşen sorumluluğu cemiyetimizi muhafaza etme gayesi ile devam ettireceği ifade edildi.

Gecenin devamında Trabzon Birlik Eğitim-Sen teşkilatı ile Trabzon Alperen Ocakları bünyesindeki gençlerin birlikte gerçekleştireceği Kitapla Şuur Bulma Programı için hazırlık çalışması da yapıldı. Nurettin Topçu’nun Türkiyenin Maarif Davası kitabı ile başlayacak kitap okuma programlarının her hafta gerçekleştirilmesi planlandı. İlk Buluşma 03 Mart 2015 olarak belirlendi.

 

 

 

20150225_190821 20150225_200802

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama