Nihayet!

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

ÖSYM YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) soru kitapçıklarını ve cevap anahtarlarını sınav tarihinden dört gün sonra nihayet yayınladı. Adayların sınavda ne yaptıklarını hatırlamaları mümkün müdür bilinmez fakat bu durumda adet yerini bulmuş gibi görünüyor.

ÖSYM’nin soru kitapçıklarını ve cevap anahtarlarını sınavın hemen ertesinde yayınlamasını engelleyen faktörleri merak etmemek mümkün değil. Sınava girenlerin onca meşakkat içerisinde hazırlanarak bu sınava girmelerinin ardından kendilerini değerlendirebilme arzularının adayların en tabii hakkı olduğuna inanıyoruz. Fakat ÖSYM’nin sanki sınav sorularının akıllardan silinmesini istercesine bir tutumla sınavın üzerinden dört gün geçtikten sonra soru kitapçıklarını ve cevap anahtarlarını yayınlaması bir tartışma konusudur.

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

1 Ağustos Sürecinden Beklediklerimiz

1 Ağustos itibari ile Toplu Sözleşme görüşmeleri başladı. Kamu çalışanlarının ilgilendiren toplu sözleşmelerde bir çok konu masaya yatırılıyor. Maaş zamlarından atamalara, nöbet probleminden mobbing’e ve daha bir çok problemin görüşüleceği toplu sözleşmelerde çözülmesi gerektiğine inandığımız öncelikli konular afişimizde maddeler halinde sıralanmıştır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP