Modern Köleliğe Hayır – MEB TASARISINI KABUL ETMİYORUZ

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

logo tasarım

Birlik Eğitim-Sen olarak sağduyulu davranılması gerektiğini söylüyor, çözdüğünden çok sorun üretecek MEB tasarısının yeniden bütün paydaşların düşünceleri ile değerlendirilmesini ifade ediyor, inatla atılan her adımın Türk Milletine bedel ödettiğini haykırıyoruz.

Apar topar hazırlanan MEB Tasarısının geri çekilmesini istiyoruz. Eğitim öfke ile, kızgınlık ile, inat ile yönetilemez.  Dün olduğu gibi bugün de ortaya konan yanlış yönetim algısı eğitim mücadelesini zayıflatmakta, eğitimcilerin enerjilerini, mücadelelerini, heveslerini engellemektedir. Bu yanlış algı ortaya konan yanlış uygulamalar, yap boz tahtasına çevirdiğimiz eğitim geleceğimizi tehdit etmektedir. Çocuklarımıza bedel ödetilmektedir. Geleceğimiz arada kaynamaktadır.

Bizler devşirilmiş her algının her uygulamanın karşısında dik duracak, haksızlığa karşı mücadeleden geri adım atmayacağız. Siyasallaşmış Sendikal düşüncelerin tamamına karşıyız. Karşı olacağız. İrademiz bize der ki MEB tasarısı acelece hazırlanmış ve çalışanı modern köle telakki etmiş bir tasarıdır.

İdeal olan bütün sendikaların haksızlığa, hukuksuzluğa karşı birlikte irade koyabilmesi,  dik durması iken maalesef pratikte güdümlü sendikacılıktan dolayı bu mümkün değildir. Birlik Eğitim-Sen MEB tasarısının geri çekilmesi ve çalışanı baskılayan bütün maddelerinin kaldırılması için 26-27 Şubat 2014’te gerçekleştirilecek tepki eylemlerine katılacak üyelerinin iradelerini 25 Şubat 2014 tarihli  Yönetim Kurulu Kararı ile güvence altına almıştır.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYRULUR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama