Mısır’a Sessiz Kalmayacağız

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Mısır İdamları

Diyoruz ki Mehmet Akif’in 1920 yılında Balıkesir’de söylediği gibi;

Ey müslüman, Cihan altüst olurken seyre baktın öyle durdun da. Bugün bir serserisin kendi yurdunda.

mısraları haçlı zulmünün karşısında dik durmadan, bir olmadan başarılı olunamayacağını ifade ediyor. Bugün bize düşen; Mısırda, Suriyede, Filistinde, Mymarda ya da dünyanın herhangi bir bölgesinde zulme maruz kalan, haksızlığa uğrayan, tuzağın içine çekilen Müslüman kardeşlerimiz için çaba göstermektir. Bugün bize düşen; enerjimizi kullanacağımız, gücümüzü parlatacağımız adımlar atmaktır. Bugün bize düşen; fitnecilerin, ara bozucuların oyunlarına düşmeden kucaklaşmak, sonra ne kadar zulüm varsa mazluma karşı, dinine, diline bakmaksızın mazlumun yanında, zalimin, zulmedenin karşısında olmaktır. Türk-İslam Medeniyetinin ve mizacının bize bıraktığı miras tam olarak budur.

Bu şuur ile Mısır’da 529 kişiye uygulanmaya çalışılan haksız idam hükmünü kınıyor, adaletin terazisinin 529 Müslüman kardeşimizin lehine çark etmesini Cenab-ı Haktan niyaz ediyoruz. Türkiye’de bu amaçla gerçekleştirilen sivil direnişleri ve imza kampanyalarını BİRLİK EĞİTİM-SEN olarak destekliyoruz.

Mısır İdamları-1

 

Mısır İdamları-2Mısır İdamları-3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modern Köleliğe Hayır – MEB TASARISINI KABUL ETMİYORUZ

Birlik Eğitim-Sen olarak sağduyulu davranılması gerektiğini söylüyor, çözdüğünden çok sorun üretecek MEB tasarısının yeniden bütün paydaşların düşünceleri ile değerlendirilmesini ifade ediyor, inatla atılan her adımın Türk Milletine bedel ödettiğini haykırıyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama