Genel Başkanın Gümüşhane Ziyareti

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Genel Başkan Murat KARATAŞ, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih KUL ile birlikte Gümüşhane ziyareti gerçekleştirdi. Birlik Eğitim-Sen Gümüşhane İl Temsilcisi Selim YALÇIN ile bir araya gelen Karata, Gümüşhane Üniversitesindeki üyelerimizle yaptığı söyleşiden sonra ziyaretlerine Kürtün Anadolu Lisesi ziyaretiyle devam etti.

20141127_152814

 

Okul ziyaretinde Okul Müdürü Osman ÇAKMAK ve okul öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerin çalışma hayatlarında yaşadıkları zorluklara dair konularda fikir alış verişinde bulunarak kısa bir konuşma yaptı. Karataş konuşmasında, öğretmenlere nöbet hizmetlerinin bir angarya olarak dayatılmasından bir an önce vazgeçilmesi gerektiğini ifade etti. Daha sendika üyeleriyle Kürtün şehir merkezinde toplantı gerçekleştiren KARATAŞ, içinde geçmekte olduğumuz sendikal süreçte SATH-I MÜDAFAA YOKTUR, HATTI MÜDAFAA VARDIR O HAT ARKADAŞLARIMIZIN BİRLİKTE ZİNDE DURACAKLARI İLÇELERDEN İLLERDEN BAŞKASI DEĞİLDİR ifadesinin üzerini çizdi.

20141127_144052

 

  

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Muharrem Ayının Onuncu Günü:”Aşure Günü”

Aşure Günü Muharrem ayının onuncu günüdür. Peygamber Efendimiz (sav) bir çok Hadis-i Şerife de bu günün önemine ve bugünde yapılan ibadetlerin faziletine değinmiştir. Ayrıca Aşure Gününü İslam alemi için önemli kılan Cenab-ı Hakk’ın on Peygamberine on ayrı ikram ve ihsanı vardır:

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP