Genel Başkanımızdan İzmir ve Aydın’a Ziyaret

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ haftasonu konfederasyonumuzun yeni hizmet binasının açılışı için gittiği İzmir’de Birlik Eğitim-Sen İzmir İl Temsilcisi Mehmet GÖKMEN ve üyelerimiz ile bir araya geldi. İzmir ziyareti esnasında burs faaliyetlerini devam ettirmekte olan BES BURS Organizasyonuna değinen Karataş, üyelerimizin iradeleri ve destekleri ile Ocak ve Nisan ayı Toplu Sözleşme Primlerinin BES BURS organizasyonuna aktarıldığını ifade etti. Karataş bu faaliyetin bir ayrıcalık değil sorumluluk olduğunu belirterek, ” Bizler zaferle değil seferle yükümlüyüz, dolayısıyla seferin gerektirdiği mücadeleyi vermek durumundayız.” dedi.  

İzmir

Genel Başkanımız Pazar günü Aydın’a geçerek burada üyelerimizle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltının ardından üyelerimiz ile sohbet eden Genel Başkan Murat KARATAŞ, sendika sayım döneminin yaklaştığını belirterek bu dönemde Birlik Eğitim-Sen olarak nasıl bir tutum içerisinde olunacağını aktardı. Sayım döneminin sendikamız adına hassasiyet gerektiren bir dönem oluğuna vurgu yapan Karataş sohbet esnasında şu sözlere yer verdi; ” bundan bir kaç hafta önce sayım döneminde  Birlik Eğitim-Sen ailesi olarak ortaya koyacağımız iradeyi dile getirerek bu dönemde üye avcılığı yapma girişiminde bulunulmayacağını ifade ettik. Üyelerimizin hür iradeleri bizim için en kıymetli olandır. Dolayısı ile üyelerimizin tercihlerine her zaman olduğu gibi bu dönemde ve gelecekte de şevksiz, şartsız saygı duyacağız. Genel Merkez Yöneticilerimiz, İl Yöneticilerimiz, İlçe yöneticilerimiz bölgelerindeki üyelerimizi ziyaret ederek sendika kültürümüzü ve iklimimizi paylaşacaklar, iletişim kanallarının sabote edilmesine mani olacaklardır.” Yapılan sohbetin ardından Genel Başkan Aydın’dan ayrıldı.

Aydın

 

HABER FOTOĞRAFLARI

[nggallery id=8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama