Genel Başkanımızdan Bayram Mesajı

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Genel Başkanımız Sayın Murat KARATAŞ Ramazan Bayramı vesilesiyle duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi;

“Sevgi ve kardeşlik duygularının yaşandığı, birlik ve beraberliğin daha da pekiştiği Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanları birbirine yaklaştıran hoşgörü ve saygının yaşandığı, millet olarak aynı manevi havayı teneffüs ettiğimiz günlerdir.  Bizler aramızdaki saygı ve hoşgörüyü sürdürdüğümüz müddetçe toplumumuzun daha da huzurlu günlere ulaşacağına inanıyorum. Bugün dünya üzerinde her zamankinden daha fazla hoşgörülü bir ortama ihtiyaç duyulmaktadır. Barışın sağlanması için bayramlar en güzel fırsatlardır.  Bu duygu ve düşüncelerle bütün milletimizin ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayburt’a Okul Ziyareti

Erzurum’un ardından Bayburt’a geçen Genel Başkan Murat KARATAŞ , sendikamız Genel Sekreteri Fatih YALÇIN ile bir araya gelerek Bayburt İl Temsilcimiz Yusuf ERYILMAZ’ın da görev yaptığı Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu.

Devamını Oku »

Her Dem Besmele

İşte başlıyoruz. Yeniden, yürekle, cesaretle, besmele ile, memleketimize ve milletimize olan bağlılığımız ile, dupduru bir özlemle, geleceğin Türkiye’si için azimle, kararlılıkla, nezaketle, nemelazımdan uzak başlıyoruz. Yeniden mücadele, yeniden ve her defasında eğitim diyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP