Genel Başkan KTU Görevde Yükselme Sınavlarını Değerlendirdi

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Genel Başkan Murat KARATAŞ’ın,
KTU Görevde Yükselme Sınavları ile ilgili Basın Açıklaması…
Kamu Bürokrasisinin bütünü için ifade edilmekle birlikte üniversiteler, görevde yükselme sınavları üzerinden KAYIRMACILIĞIN en çok yapıldığı kurumlar olarak eleştirilirler. Yetenek, tecrübe ve liyakat esaslarını hiçe sayan atamalar, sendika baskısı kullanılarak ele geçirilen kadrolar, adet yerini bulsun diye tertip edilen SÖZLÜ SINAVLAR ortada iken, KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNİN geçtiğimiz mart ayında gerçekleştirdiği görevde yükselme sınavları sözlü mülakat sürecinde bütün adaylara tam puan vermesini ADALETİN gözetilmesine vesile olabilecek güzel bir uygulama olarak takdirle karşılıyoruz. Tercih edilen bu yöntem elbette ki her şeyin tamama erdiği anlamına gelmez. Lakin karanlığa bir ışık yaktığını ve lügatımızda itibarı iki paralık olan sözlü sınavların ‘ZİHNİYET DEĞİŞİMİNE’ ihtiyaç duyduğunu ortaya koyan kıymetli bir adım olduğunu değerlendiriyor, kararın uygulanmasında emeği geçenler adına KTU Rektörü Prof.Dr. Hamdullah ÇUVALCI’ya teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliğinden Duyuru

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliği Sendikamız Sosyal Faaliyetleri kapsamında Trabzon’daki üyelere ve üye yakınlarına yönelik “NEY KURSU” planlamaktadır. Bu faaliyet bir başlangıç adımı olmak üzere ilerleyen zamanlarda faaliyet kapsamı çeşitli eğitim programları ve kursları ile genişletilecektir.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama