Genel Başkan Kahramanmaraş’ta Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Hizmet Binası Açılışına Katıldı

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Sendikamız Genel Başkanı ve Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Murat Karataş dün Kahramanmaraş’ta sendikamızın da bağlı olduğu Tüm Memur-Sen Konfederasyonu yeni hizmet binası ve Diva-Sen Kahramanmaraş Şubesi açılışına katıldı. Düzenlenen törenle gerçekleştirilen açılışa Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Demirci ve diğer konfederasyon yönetim kurulu üyeleri  katıldı.

5

Açılışın ardından Genel Başkan Murat Karataş üyelerimizle de görüşmelerde bulundu. Genel Başkanımızın Kahramanmaraş programında sendikamıza yeni katılımlar gerçekleşti. Katılımların yanı sıra Kahramanmaraş’ta kadın kolları için Ayşe GÜLMEZ yetkilendirilirken, sendikamız Kahramanmaraş İl Temsilciliğine de Habip Gül getirildi.

Kahramanmaraş programında öğretmenlere her eğitim-öğretim yılının başında verilen eğitim ödeneklerine de değinen Karataş, “Bu ödeneklerin verilmesine kesinlikle karşı değiliz, ancak bu ödenekler eğer eğitim ödeneğiyse eğitim camiasında görev yapan genel idari hizmet çalışanlarına da verilmelidir.” ifadesinde bulundu. Karataş bu konuyla ilgili Birlik Eğitim-Sen olarak detaylı araştırma ve takipte olunacağını belirtirken  ” Bütün eğitim camiasını kuşatan iradenin tecelli etmesi için mücadele ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama