Genel Başkan Kahramanmaraş’ta Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Hizmet Binası Açılışına Katıldı

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Sendikamız Genel Başkanı ve Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Murat Karataş dün Kahramanmaraş’ta sendikamızın da bağlı olduğu Tüm Memur-Sen Konfederasyonu yeni hizmet binası ve Diva-Sen Kahramanmaraş Şubesi açılışına katıldı. Düzenlenen törenle gerçekleştirilen açılışa Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Demirci ve diğer konfederasyon yönetim kurulu üyeleri  katıldı.

5

Açılışın ardından Genel Başkan Murat Karataş üyelerimizle de görüşmelerde bulundu. Genel Başkanımızın Kahramanmaraş programında sendikamıza yeni katılımlar gerçekleşti. Katılımların yanı sıra Kahramanmaraş’ta kadın kolları için Ayşe GÜLMEZ yetkilendirilirken, sendikamız Kahramanmaraş İl Temsilciliğine de Habip Gül getirildi.

Kahramanmaraş programında öğretmenlere her eğitim-öğretim yılının başında verilen eğitim ödeneklerine de değinen Karataş, “Bu ödeneklerin verilmesine kesinlikle karşı değiliz, ancak bu ödenekler eğer eğitim ödeneğiyse eğitim camiasında görev yapan genel idari hizmet çalışanlarına da verilmelidir.” ifadesinde bulundu. Karataş bu konuyla ilgili Birlik Eğitim-Sen olarak detaylı araştırma ve takipte olunacağını belirtirken  ” Bütün eğitim camiasını kuşatan iradenin tecelli etmesi için mücadele ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

Nihayet!

ÖSYM’nin soru kitapçıklarını ve cevap anahtarlarını sınavın hemen ertesinde yayınlamasını engelleyen faktörleri merak etmemek mümkün değil.

Devamını Oku »

Bayburt’a Okul Ziyareti

Erzurum’un ardından Bayburt’a geçen Genel Başkan Murat KARATAŞ , sendikamız Genel Sekreteri Fatih YALÇIN ile bir araya gelerek Bayburt İl Temsilcimiz Yusuf ERYILMAZ’ın da görev yaptığı Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP