Ey RTÜK ! Artık Bu Sese Kulak Verin…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

ui686i6i67i67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hem edebi, hem sosyal, hemde tarihi değerlerimizle hiç bir  bağı olmayan Türk Milletinin vakarına asla yakışmayan seyir hastalığına yakalananları tembellik ve dedikodu marazası ile karşı karşıya bırakan içi boş programların acilen yayın hayatından çıkartılması gerekmektedir.Türkiye maziden aldığı ecdat bakiyesi medeniyeti ile ülke sınırları içerisinde olduğu kadar dışarıda da takip edilen, aranan, dua edilen, merak edilen bir devlettir. Türk Milletinin sorumluluğu coğrafyaları, sınırları çoktan aşmışken bizi takip etmek için kumandasının tuşlarına dokunan bir Arnavut’un, bir Boşnak’ın ya da bir Azeri’nin  bizi yaşamak ve tanımak için seyredeceği programlar asla bu seviyesiz programlar olmamalıdır. Kaldı ki bu en başta 78 milyona zulümdür.

15 Temmuz Darbe Girişimi ile başlayan en sıcak yaz mevsimini bütün kurumlarımızla milat olarak değerlendireceksek, bütün bir dünyaya medeniyetimizin ve cesaretimizin gereğini sunacak isek olması gerekeni yapmak RTÜK için de bir sorumluluktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

MEB Tasarısı: Aceleciliğinizden Endişe Ediyoruz

Çalışanı tedirgin ederek, çalışma azmini, niyetini, moralini örseleyerek gerilim psikolojisi ile yıllardır yönetmeye çalıştığınız Bakanlığınız her adımı yeni bir yara, yeni bir sorun oluşturmaktadır. MEB tasarısında ifade edilenler öğretmeni,eğitimciyi,şefi, yöneticiyi kıymetli görmediğinizin nişanesi durumundadır.

Devamını Oku »
SENDİKAMIZDAN
Birliksen

2. Olağan Kongre – 21-22 Aralık 2013

Samimi olmayı, şeffaf olmayı, sivil olmayı, milli olmayı, dik durmayı, layık olmayı malik olmanın ötesinde anlamlandırarak kurulduğu 25 Mart 2010 tarihinden bugüne gelinceye kadar “Önce Liyakat Sonra Hak” diyen ve bundan sonra da bu iradesini hususi sorumluluğu addeden sendikamızın 2. Olağan Kongresi 21-22 Aralık 2013 tarihinde sendika Genel Merkezimizde yapılacaktır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP