EĞİTİM DE EVLATLARIMIZ DA ÖNCELİĞİMİZDİR.

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

son

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM DE EVLATLARIMIZ DA ÖNCELİĞİMİZDİR… Eğitim adına atılması gereken her adımın gücü nispetinde sorumluluğunu paylaşma iradesini kurulduğu günden bugüne kadar kararlılıkla sürdüren Birlik Eğitim Sen bu vesile ile Iğdır Bekirhanlı İlkokulu öğrencilerinin halihazırda eksikliğini hissettikleri bot, mont ve kırtasiye malzemelerini okula ulaştırdı. Iğdır İl Temsilciliğimizin gayretleri ile gerçekleşen ve duygusal anların yaşandığı programda öğrencilerle hatıra fotoğrafları çekilerek tamamlandı. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen yardımlarla ilgili konuşan Genel Başkan Murat KARATAŞ sevdamız evlatlarımızdır. Dolayısı ile cemiyetçiliğimizin gereğini yerine getirmeye çalışırken bendensin benden değilsin ayrımı yapmadık. Bundan sonra da yapmayacağız dedi.

 

15628842_1131258213659622_1416179705_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15609417_1131258223659621_2131868060_o

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşamba Sohbetleri-“Bakara Suresi ve Meali”

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliği tarafından her Çarşamba il binasında gerçekleştirilen Çarşamba Sohbetleri’nin bu haftaki konusu “Bakara Suresi ve Meali” üzerineydi. Geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi sohbet Diva-Sen Trabzon İl Yöneticisi Uğur Demirci’nin Kur’an tilaveti ile başladı.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama