Dün Söylediğimiz Gibi….

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Ekonomik gerekçelere paralel olarak kamu çalışanlarına yapılacağı duyurulan ve ek protokolle Ocak 2022’de yürürlüğe girecek olan maaş düzenlemesinin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yenilenecek sözleşmenin, geçtiğimiz Ağustos ayında malum-sen ve #merdivenaltı sözünü Türk bürokrasisine hediye etmiş olan Çalışma Bakan’nın masada unuttukları ile tekrardan yüzleşmelerine vesile olmasını diliyor, Danıştay’dan #çokyakınbirzamanda gelecek haberlerle de büyük bir hatadan dönüleceğinin umudunu taşıyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akademisyen Maaş Zamları Meclis Gündeminde

Buna göre 30 bin civarındaki genç araştırma görevlilerinin maaşı 2 bin 365 liradan 3 bin 182 liranın üzerine çıkarılacak. 85 bin civarındaki yardımcı doçent, doçent ve profesörün maaşı ise ‘sınırlı’ düzeyde yükseltilecek. Ancak kıdemli hocalara, ar-ge,inovasyon, bilimsel çalışma performansına göre maaşlarını yüzde 20’ye kadar artıracak ‘teşvik primi’ verilecek.

Devamını Oku »

BES Burs Başvuruları Başlamıştır.

2014 Yılı BES Burs Başvurularımız 02.10.2014 İtibari İle Başlamıştır.

Başvuru sürecinin hızlı ilerlemesi için lütfen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Burs ile ilgili detaylı açıklamalar aşağıda yönergemizde belirtilmiştir. Tüm soru ve sorunlarınız için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Son Başvuru Tarihi 21.10.2014’tür.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP