COVİD 19 ve 5. YILINDA BİRLİKTE İYİLİKLERİ ARTTIRALIM ORGANİZASYONU

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

Ortada bir dert yok. Ortada alınması gereken kocaman bir ders var.

Rabbinin izni olmadıkça yaprak bile kıpırdamaz derdik ya… İşte o misal…

Dış kapının tokmağına, arabanın kapısına, asansörün düğmesine bile O’nun izni olmadıkça dokunamazsın. Markette yürüyüşün değişir, kaldırımları da kullanamazsın… Biz ideal olanı ifade etmeye iyilikleri arttırıp pişmanlıkların üstünü örtmeye yönelik tevil edemeyeceksek yaşadıklarımızı…

 

Covid-19 pandemisinin fertlere biçtiği sorumluluk kişiseldir. Herkes için farklılık arz edebilir. Ve takdiri ile muteberdir. Kurumsal olarak ise sendikamıza yüklediği sorumluluk, evvela milletçe farklı tezviratlar üzerinden ne kadar badire atlatmış, ne kadar koparılma hamlelerine, saldırılarına maruz kalmış olsak da parçası olduğumuz aziz Türk Milletinin birliğine, dayanışmasına hamletme sorumluluğudur. İçinden geçmekte olduğumuz ve bütün insanlığın imtihanı haline dönüşen bu sürecin bizim açımızdan kurulacak ilk cümlesi elbette tevhit elbette rahmet cümlesidir.

Diğer taraftan 2014 yılından günümüze kadar BES BURS ile 200’den fazla öğrenciye harçlık kavuşturmuş,  BİRLİKTE İYİLİKLERİ ARTTIRALIM organizasyonu ile yıllık 100’ün üzerinde aileye kumanya desteği ile nakit destek sağlamış sendikamız yaklaşmakta olan Ramazan ayını da düşünerek, bu süreçte işinden olanlara yönelik yönetim kurulunun çabası neticesinde oluşan “Birlikte İyilikleri Arttıralım 2020” bütçesine orantılı olarak tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere biri Ramazan Ayı için kumanya destek, diğeri Ramazan Bayramı için inşallah harçlık planlanmış olup, Nisan ayı aktarımları da bu minvalde gerçekleştirmiştir.

 

Sağlıkla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzon İl Teşkilatımız Çarşamba Sohbetlerine Devam Ediyor

Trabzon İl Teşkilatı her çarşamba geleneksel hale getirdiği çarşamba yemek ve sohbet etkinliğinde bu hafta Genel Başkan Murat KARATAŞ, Trabzon İl Temsilcisi Ramazan İNAL ve Sendika Genel Sekreteri Fatih KUL ev sahipliğinde çok kıymetli hocalarımız Nihat Cahit NOMER, Celalettin sağlam ve Uğur DEMİRCİ ile bir araya geldiler.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama