Çarşamba Sohbetlerinde Sezon Finalini Gönlü Güzel Dostlarımızın katılımı ile Gerçekleştirdik

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Pandemi Döneminde fiziki olarak engellere maruz kalmış olsa da, ruhu sekteye uğramadan yıl boyu devam eden 2022 Çarşamba Sohbetlerinin son buluşmasında Trabzon Alperen Ocakları İl Başkan Sayın Mustafa Kara ve Yönetim Kurulu Üyesi dostlarımızla kucaklaştık. Milli Eğitim Kitap Yazma Komisyonundan üyelerimiz ve arkadaşlarımızla bir araya geldik. Başar İlkokul- Ortaokul Müdürü Sayın Zafer TURAN hocamızla sendikacılık üzerine hasbihal ettik, Velhasıl gönlü güzel olanlarla umutları yeşerttik, inandığımız yolda kararlılık mesajımızı yineledik.

Eylül-Haziran ayları arasında arasız fasılasız sekiz senedir devam ettirdiğimiz Çarşamba Sohbetlerinin gerçekleşmesine emeğini ve yüreğini veren bütün genç kardeşlerimize hassaten teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başbakan Davutoğlu’nun “Meritokrasi” Vurgusu

Umuyoruz ki hükümet deklere ettiği bu prensibin ictimasını da muhteva ettiği anlam doğrultusunda gerçekleştirir. Her zaman “demelerle değil etmemelerle” sonuca ulaşılabileceğine inanan bir sendikal yapı olarak prensip edindiğimiz “Liyakat” kavramının hükümet tarafından ictimasının her dem takipçisi olacağız.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP