Çarşamba Sohbetleri

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Uzun salgın tedbirlerinin sonrasında sağlığımıza yönelik tehdidin bertaraf olduğu, bu manada umutların yeşerdiği bir dönemde üyelerimiz ve dostlarımızla buluşmaya vesile olan ve sendikamız açısından gelenek haline dönüşen Çarşamba Sohbetlerinde türkülerle dertleştik.

Kapımızı açtığımız, tabelamızı taktığımız günden beri sahte cümlelerin ayan olduğuna defaatle şahit olduk. Genel kaideler konusunda bile netlik göremediğimiz kamu sendikacılığının sayıdan bağımsız değerlendirilmesi gerektiğini dillendirerek üye ile kurulan karşılıklı iletişimin bu manada kıymetli olduğunu ifade ettik. Siyaset sendikacılığının tefrikayı körüklediğini ve sayıca fazla olmanın gerçeği görebilme açısından bir illüzyon oluşturduğunun altını çizdik. İyilikleri arttıracak her adıma gücümüz yettiğince destek olduk. Köklerimizden aldığımız ilhamla gençlerimizin geleceğine köprü olma irademizi sürdürecek, inşallah önce liyakat sonra demeye sendikal manada devam edeceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Genel Başkandan Ziyaret

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Yönetim Kurulu üyeleri ile Sürmene ilçesine giden Sendikamız Genel Başkanı Murat KARATAŞ, burada Sürmene Ticaret Lisesi Müdür Yardımcılığı görevine atanan Okan SEYDİOĞLU’nu da makamında ziyaret etti.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP