Bizim Üyemiz, Toplu Sözleşme Primini Hayra Vesile Kılıyor…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

besburs

Üyelerimiz ve gönüllü kardeşlerimizin Ocak ve Nisan ayı Toplu Sözleşme Primlerini aktardıkları BES BURS Hizmetleri bütün hızıyla devam etmektedir. Şeffaf bir anlayışla sürdürdüğümüz ve cemiyetçilik adına Vatan sevdasını, millet sevdasını önceleyerek ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdığımız burslarımız Nisan 2015 de üyelerimizin aktaracağı Toplu Sözleşme Primleri ile Haziran ayı da dahil olmak üzere devam edecek. 30 öğrencimiz bu öğretim yılı boyunca bu hizmetlerden yararlanmış olacaktır.

Biz bir taraftan Toplu Sözleşme Primlerini reddeden ve Sivilleşmenin önünde gizli engel olduğunu düşünen sendika olarak üyelerimiz başta olmak üzere bütün gönüllülerimizin bu konudaki hassasiyeti ile sendika üye ilişkisini kuvvetlendiriyor, sendikal farklılık ta oluşturuyor, BES Burs Hizmetlerine verilen bütün desteklere teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul’un Fethi’nin 563. Yıl Dönümü

Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) Hadisine mazhar olabilmek ve İslâm’ın Şanlı sancağını İstanbul’un burçlarında dalgalandırabilmek için Fatih Sultan Mehmed’in  liderliğinde verilen şanlı mücadelenin ve gerçekleştirilen Fethin bugün 561. yıl dönümü.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP