Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliğinde Toplantı Düzenlendi

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ’ın iştirakiyle 12 Eylül Perşembe günü Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliğinde toplantı düzenlendi. Toplantıda gönüllülük esasına dayalı Birlik Eğitim-Sen burs organizasyonu ile ilgili konular görüşüldü. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında ihtiyaç sahibi öğrencilere destek amaçlı verilmeye başlanılan bursların bu yıl da gönüllülerin katkılarıyla devam edeceği belirtildi.

DSC_0167

Toplantının bir diğer konusu Trabzon İli ve ilçelerinde yapılacak olan teşkilatlanma çalışmalarıydı. Trabzon teşkilat yapısının güçlendirilmesi hususunda istişarede bulunuldu. İstişare sonucu Trabzon İl genelinde yapılacak sendika teşkilatlanmasını yürütecek bir komisyon oluşturuldu. Metin ATA, Sezgin USTA, Mahsum BAKIR, Fatih KUL, Arif KASAP, Hüseyin KOMAR, Engin Ahmet MUHSİR, Ahmet KUL ve Okan SEYDİOĞLU’ndan oluşan komisyon Trabzon İl ve İlçelerinde teşkilatlanmayı sağlayacaklardır. Sendikamız açısından taşra teşkilatlarının önemini vurgulayan Genel Başkanımız, güçlü taşra teşkilatlarının sendikamızı daha da güçlü kılacağını belirtirken sendikal mücadelenin önünü güçlü genel merkezlerin değil güçlü taşra teşkilatlarının açacağını söyledi. Eğitim faaliyetlerinin gerekliliğinin yanı sıra eğitime katkı sağlayacak bir sendika olabilmek için koordineli ve çalışkan teşkilatlara ihtiyaç duyulduğu gerçeğine değinildi. 

DSC_0165

 

Ayrıca sendikamızın da içinde bulunduğu Tüm Memur-Sen Konfederasyon yapısının kurumsal kimliğinin  gelişmesi yönünde atılan adımlardan bahsedildi. Tüm Memur-Sen Konfederasyonun 10.000 civarında üyesi olan büyük bir aile olduğunun altı çizilirken, üyelerine sağladığı hukuki imkanları genişletmeye çalıştığı ifade edildi. İdari davaların dışında, cezai davalarda da üyelerimize hizmet sunabilmek için çalışmaların başlatıldığına vurgu yapıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama