Beden Eğitimi Dersinin Adı Değişti… DAĞ FARE DOĞURDU.

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

 

Sayın Bakan Eylül ayında öğretmenlere tanıtım yaparak uygulamaya başlayacağınız yeni müfredatı Türkiye’nin hangi üniversiteleri geleceğin öğretmenlerine ezber ediyor….
Sayın Bakan hangi birinci sınıf öğrencisi Kasımda okumaya başlayınca düşünür, yazmaya başlayınca yazar oluyor. Okuma yazma eğitimini üç seneye yayın. Ve bu üç senede okuma ve yazma telaşını bir kenara koyarak öğrencilerimize üç bin yıllık kadim geleneğimizi, ecdadımızın ürettiklerini ve insanlığın değerlerini öğrenmeleri değil yaşamaları için bir fırsat, bir bütçe, bir seferberlik süreci başlatın.
Sayın Bakan öğretmenlerimize güvenin. Bu güveni çoğu zaman inkitaya uğratan bakanlar ve üst düzey bürokratların hatalarına düşmeyin. Sistem öğretmenlik mesleğinin gereğini layıkıyla yerine getirecek yüz binlerle yükselecektir. Göstermelik toplantıların, kağıt üzerinde gerçekleştirilen zümrelerin bir keyfiyeti yoktur. Körlerin ve sağırların birbirlerini ağırlayacağı uygulamaları tez bir kenara bırakın. Bilin ki
Bilinsin ki
Milli Eğitime ve Milli Tarıma muhtacız.
Milli Eğitimi üç yaşından itibaren evlatlarımıza oyalanmaları için değil, Türk Milletini geleceğe taşımak ve İslamın umudu olan bu coğrafyayı kalkındırarak topyekun mazlumu ihya edecek bir mefküre doğrultusunda kodlayın….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KÖŞE YAZARLARI
Birliksen

Sendika Manipülatörlerine İthaf Olunur!

Adaletle irade koymaları gerekenlerin döküp saçtıkları söz ve ifadeleri çıkarcılarının dışında kimsenin gönlünde yer etmemektedir. Sendika manipülatörleri ortaya koymuş oldukları ile çalışanları güvensizliğe itmekte örgütsel bağlılığı örselemektedirler.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama