Beden Eğitimi Dersinin Adı Değişti… DAĞ FARE DOĞURDU.

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

 

Sayın Bakan Eylül ayında öğretmenlere tanıtım yaparak uygulamaya başlayacağınız yeni müfredatı Türkiye’nin hangi üniversiteleri geleceğin öğretmenlerine ezber ediyor….
Sayın Bakan hangi birinci sınıf öğrencisi Kasımda okumaya başlayınca düşünür, yazmaya başlayınca yazar oluyor. Okuma yazma eğitimini üç seneye yayın. Ve bu üç senede okuma ve yazma telaşını bir kenara koyarak öğrencilerimize üç bin yıllık kadim geleneğimizi, ecdadımızın ürettiklerini ve insanlığın değerlerini öğrenmeleri değil yaşamaları için bir fırsat, bir bütçe, bir seferberlik süreci başlatın.
Sayın Bakan öğretmenlerimize güvenin. Bu güveni çoğu zaman inkitaya uğratan bakanlar ve üst düzey bürokratların hatalarına düşmeyin. Sistem öğretmenlik mesleğinin gereğini layıkıyla yerine getirecek yüz binlerle yükselecektir. Göstermelik toplantıların, kağıt üzerinde gerçekleştirilen zümrelerin bir keyfiyeti yoktur. Körlerin ve sağırların birbirlerini ağırlayacağı uygulamaları tez bir kenara bırakın. Bilin ki
Bilinsin ki
Milli Eğitime ve Milli Tarıma muhtacız.
Milli Eğitimi üç yaşından itibaren evlatlarımıza oyalanmaları için değil, Türk Milletini geleceğe taşımak ve İslamın umudu olan bu coğrafyayı kalkındırarak topyekun mazlumu ihya edecek bir mefküre doğrultusunda kodlayın….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Kahramanmaraş ziyaretimizde Konfederasyonumuz yöneticisi

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP