Baştan Kaybettiniz…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Hükûmet, -kamu çalışanlarına 2021 için %2 zam verdik, demiş olsa idi tepkiniz ne olurdu Malum sen
Mesela bir milyon üyenizle ayağa kalkabilir miydiniz? Masa masal oldu diyebilir miydiniz? Yanlışı her platformda yüksek sesle söyleyebilir miydiniz?
Baştan kaybettiniz.
Sendikacılık iktidarlara rağmen yapılır. Siz hem il temsilcisi oldunuz sendikanızın hem de kurumunuzun amiri. Yani hem şikayet edilen hem müracaat edilen. Bazen sümen altına koydunuz istifa formlarını, bazen de işleme koymadınız üyenin beyanını. Hızınızı alamayıp makamına oturduğunuz daire amirleriniz oldu. Aciz kaldıklarına mı yanacağız, güce ram oluşunuza mı? Biz de çözemedik sizi. Yanında mısınız çalışanın yoksa karşısında mı?
Siyasetten beslenerek çıkılan yolun sonu elbet böyle olur. Memur kardeşimin çözüm aradığı derdine, Milletin vekili malum senli ise çözüm üretecek. Okula müdür atanacak, liyakate değil sendikasına bakılacak. Öğretmen eş durumu tayin isteyecek. Eşi de dâhil malum senli olun problem çözülsün denilecek. Doğru, bu sizin ayıbınız değil. Lakin sizin de kadro planlaması üzerinden nemalandığınız en büyük yanlışınız. Doğru, gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenmiş. Ve yine doğru, o dönemde siz yoktunuz. Lakin siz de hiç rahatsız olmamışsınız. Bugün konuştuklarımızın büyük bölümü dün sizin yaptıklarınızdan ya da yapmadıklarınızdan kaynaklanıyor. Bedeli ödemeye mecbur kalanların tepkisizliği de size doğruyu göstermiyor, bizi de kara kara düşündürüyor.
Sağlık olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama