2013 Takvim Çalışmamız

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

takvim kapak yeni

2013 yılı takvim çalışmamız Türkiye’nin bir çok yerinde teveccühle karşılanmış ve büyük bir ilgi toplamıştır. Biz de Birlik Eğitim-Sen olarak bu teveccüh ve ilgiden dolayı üyelerimize ve bütün Türkiye sevdalılarına teşekkür ederiz.

I. YOL: İndirdiğiniz resimleri winrar programıyla açıp içindeki klasörü masaüstüne çıkartın. Seçtiğiniz resime sağ tıklayıp “Masaüstü arka planı olarak ayarla”ya tıklayın.

II. YOL: İndirdiğiniz resimleri winrar programıyla açıp içindeki klasörü masaüstüne çıkartın. Masaüstündeyken boş bir yere sağ tıklayıp Araçlar’a tıklayın ve açılan menüden “Slayt Gösterisi”ni seçin. Masaüstüne eklenen slayt gösterisinin sağ tarafındaki anahtar simgesine tıklayın ve Klasör – Resim Kitaplığı yazan yerin sağındaki üç noktaya tıklayın ve masaüstüne çıkarttığınız takvim klasörünü seçin. Tercihinize göre geçiş hızını ayarlayın ve “Tamam”a tıklayın.
Not: II. YOL sadece Windows Vista, Windows 7 ve üzeri içindir.

Takvimi indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

ÖSYM’nin Basın Duyurusu

ÖSYM’nin 2013 yılında yabancı dil sınavlarının birleştirilmesiyle ilişkili olarak yaptığı açıklama yeni sınavın içeriği konusunda kafalarda oluşan soruları çözmeye yetmedi.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama