2013 Takvim Çalışmamız

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

takvim kapak yeni

2013 yılı takvim çalışmamız Türkiye’nin bir çok yerinde teveccühle karşılanmış ve büyük bir ilgi toplamıştır. Biz de Birlik Eğitim-Sen olarak bu teveccüh ve ilgiden dolayı üyelerimize ve bütün Türkiye sevdalılarına teşekkür ederiz.

I. YOL: İndirdiğiniz resimleri winrar programıyla açıp içindeki klasörü masaüstüne çıkartın. Seçtiğiniz resime sağ tıklayıp “Masaüstü arka planı olarak ayarla”ya tıklayın.

II. YOL: İndirdiğiniz resimleri winrar programıyla açıp içindeki klasörü masaüstüne çıkartın. Masaüstündeyken boş bir yere sağ tıklayıp Araçlar’a tıklayın ve açılan menüden “Slayt Gösterisi”ni seçin. Masaüstüne eklenen slayt gösterisinin sağ tarafındaki anahtar simgesine tıklayın ve Klasör – Resim Kitaplığı yazan yerin sağındaki üç noktaya tıklayın ve masaüstüne çıkarttığınız takvim klasörünü seçin. Tercihinize göre geçiş hızını ayarlayın ve “Tamam”a tıklayın.
Not: II. YOL sadece Windows Vista, Windows 7 ve üzeri içindir.

Takvimi indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akademisyen Zammı Mecliste Kabul Edildi

Üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ile araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, okutmanlar, uzmanlar, çevirici, eğitim ve öğretim planlamacılarına yeni mali haklar getiren Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.

Devamını Oku »
SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Bes Akademi İngilizce Kurslarına Başlıyor

Türkiye’de eğitimin kalitesinin geliştirilmesi, eğitim türlerinin çeşitlendirilmesi , velhasıl eğitime her durumda destek verilmesi kapsamında, adında eğitim olan kurumların günümüzde sorumluluk algısının geçmişten daha etkin olması gerektiği düşüncesi ile organize edilen BES Akademisi faaliyetlerine ilk adım atma telaş ve heyecanı içindedir.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP