Neden Milli Çağrı?-Enver DEMİRPOLAT

Enver-DEMİRPOLATYeni bir haber sitesi olan MİLLİ ÇAĞRI’nın vücut bulması hayli uzun bir süre yapılan istişareler sonucu olmuştur. Bu site kurulmadan önce Genel Yayın Yönetmenimiz Sayın Melih Buğra KOPAR ile baş başa vererek öncelikle bu sahada var olan kardeş siteler bulunurken neden MİLLİ ÇAĞRI….

Bir Alperen Ruhu ile Milli Çağrı yapıp meselelere birlikte, birlikçe bir Milli Çözüm sunma gayreti ön plana çıkmıştır. Bunun için bazı prensiplere bağlı kalacağımıza söz verdik. Bunlar:

1-Milli, manevi, ahlaki, tarihi ve dini değerlere saygılı olmak

2-Suçluluğu kesinleşmeden hakiki ve tüzel kişileri suçlayıcı durumdan uzak kalmak

3-Kimseye karşı ön yargılı davranmamak

4-Asla karanlık tabir edilen kişilerle yan yana gelmemek

5-Gençliği kışkırtıcı, tahrik edici yayınlardan uzak durmak

Yukarıdaki maddeleri uzatmak mümkündür. Fakat şimdilik bunlar yeterlidir sanırım. Yine de gözden kaçan durumlar teknolojinin baş döndüren hızında olabilir. Bundan dolayı şimdiden hakkınızı helal etmenizi diliyorum. Sizlerden bizleri uyarıcı yazı, mesaj vs.lerinizi esirgememenizi temenni ediyorum. Çünkü kervan yolda dizilir. Bizler zaten seferle yükümlüyüz, zaferi veren Allah’tır.

Üstat Necip Fazıl Kısakürek’in deyimiyle

Ben ki, toz kanatlı bir kelebeğim / Minicik gövdeme yüklü Kaf Dağı

Bir zerreciğim ki arşa gebeyim / Dev sancılarımın budur kaynağı

Durumumuzu özetler mahiyettedir. Şimdilik bu kadar yeter sanırım. İlerde daha geniş, daha özel konulara da gireceğiz. Bunun için değerli kalem sahipleriyle de görüşmelerimiz sürmektedir. İnşallah kısa bir zamanda bu kalemleri de göreceksiniz.

Biz elimizi taşın altına koyduk. Sizlerden istirhamımız elimizin ezilmesine müsaade etmemeniz. Hoşça kalın.

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama