Giresun ve Samsun Ziyaretlerinde Bulunuldu

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Birlik Eğitim-Sen yönetim kurulu üyeleri Genel Başkan Murat KARATAŞ, Genel Mali Sekreter Ramazan İNAL ve Genel Arş. ve Bas. Yay. Sekreteri Muhittin AKDENİZ Giresun/Piraziz ve Samsun/Terme’ de okul ziyaretlerinde bulunarak temsilcilerimiz ve üyelerimizle bir araya geldiler.

Piraziz

Heyet, temsilci ve üyelerin katılımıyla eğitim faaliyetleri, BES Bursu ve sendika teşkilatlanmasına ilişkin bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Ziyaret edilen okullarda okul yönetimi ile de bir araya gelindi. Genel Başkan Murat KARATAŞ idarecilerle sohbetinde “Birlik Eğitim-Sen olarak  isminde eğitim olan bir sivil toplum kuruluşunun eğitime yönelik çabalarının ayrıcalık değil sorumluluk olduğuna inanıyoruz” ifadesinde bulunarak eğitimde ve bütün alanlarda birinci önceliğin liyakat olduğu vurgusunu yaptı.

Terme

Trabzon İl Teşkilatı Haftalık Toplantısını Gerçekleştirdi

Sendikamız üyeleri ile dayanışma amacıyla yapılan yemekli toplantıların beşincisi 29 Ekim akşamı Sendika Genel Merkezinde Birlik Eğitim-Sen Genel Başkanı Murat Karataş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Aynı akşam sendikamızı ziyarete gelen Trabzonlu Eğitimci Hasan Suiçmez ile sendikamızda samimi bir sohbet de yapıldı.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP