Giresun ve Samsun Ziyaretlerinde Bulunuldu

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Birlik Eğitim-Sen yönetim kurulu üyeleri Genel Başkan Murat KARATAŞ, Genel Mali Sekreter Ramazan İNAL ve Genel Arş. ve Bas. Yay. Sekreteri Muhittin AKDENİZ Giresun/Piraziz ve Samsun/Terme’ de okul ziyaretlerinde bulunarak temsilcilerimiz ve üyelerimizle bir araya geldiler.

Piraziz

Heyet, temsilci ve üyelerin katılımıyla eğitim faaliyetleri, BES Bursu ve sendika teşkilatlanmasına ilişkin bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Ziyaret edilen okullarda okul yönetimi ile de bir araya gelindi. Genel Başkan Murat KARATAŞ idarecilerle sohbetinde “Birlik Eğitim-Sen olarak  isminde eğitim olan bir sivil toplum kuruluşunun eğitime yönelik çabalarının ayrıcalık değil sorumluluk olduğuna inanıyoruz” ifadesinde bulunarak eğitimde ve bütün alanlarda birinci önceliğin liyakat olduğu vurgusunu yaptı.

Terme

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama