Soma Maden Ocağında Hayatını Kaybedenlere Allah’tan Rahmet Diliyoruz

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

soma maden

Manisa’nın Soma ilçesindeki özel bir şirkete ait kömür ocağında, dün saat 15.30’da trafo patlaması nedeniyle yangın çıktı. Yaşanan patlamanın ardından yüzlerce işçi maden ocağında mahsur kaldı. Ve bugün basın da yer alan haberlere göre Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner YILDIZ’ ın kazayla ilgili yaptığı açıklamalarda hayatını kaybedenlerin sayısının kesin olmamakla birlikte 205’i bulduğu ifade edildi.

Bu elim kaza sonucu hayatını kaybeden maden işçilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı, kazadan yaralı olarak kurtarılanlara ise acil şifalar diliyoruz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplu Sözleşme Primleri ve BES Burs Hizmetleri

Uygulamaları, adımları, mesajları ile içinde yaşadığı toplumun hassasiyetlerini gözetmek, yönünü, yolunu, duruşunu; Türk Milletinin ufkunu genişletmek için kullanarak, milletin dik duruşuna, mücadelesine fayda sağlamak adına adım atmayı sorumluluk olarak telakki eden sendikamız Ocak ayı içerisinde başlattığı Toplu Sözleşme Primlerinin BES Burs hizmetlerine devredilmesi ile ilgili 2014 yılı çalışması sonuçlanmıştır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP