Sendikamız 2015 Yılı Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

DSC_0052

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sendikamızın 2015 yılı İstişare Toplantısı 19 Aralık 2015 tarihinde Trabzon KTU Koru Tesislerinde gerçekleştirildi. Sendikamız adına önemli konuların değerlendirildiği toplantının açılışında bir konuşma gerçekleştiren Genel Başkan Murat KARATAŞ “Sayıdan bağımsız olarak bugüne kadar devam ettirdiğimiz sendika mücadelesinde Önce Liyakat dedik. Sendikacılık iktidarlara rağmen yapılır söylemi ile mücadelemizi sürdürdük. Çünkü sendikalar asli görevleri olan üyelerinin yanında yer alma iradesinin, idareye karşı dik durma, doğruyu alkışlama ama yanlışa karşı hukuku haykırma iradesinin sorumluluğunda olmalıdır. Bu sorumluluk bilinci sendikacılığın gereğidir. Yani sendikal mücadele hukukun, demokrasinin, liyakatin tesisinde asli duruşunu kaybetmektense üye sayısını kaybetmeyi tercih edenlerin, menfaatlere mağlup olmayanların yeri olmalıdır. Buna karşın üye olabilecek durumda olan kamu çalışanları meslektaşlarımızla bundan sonraki süreçte görüşmenin, buluşmanın yolları etkili yöntemlerle aranacak, birlikte Önce Liyakat, Sonra Hak söyleminin gür çıkması için, Türkiye’de kamu yönetimindeki değişimin ve güçlenmenin temelinde bu hakikatin özde var olması için mücadeleden geri durulmayacaktır.

DSC_0128

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0108DSC_0074

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Genel Başkanımız Murat Karataş devam eden okul ziyaretleri kapsamında dün Trabzon Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Genel Başkan Murat Karataş ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyesi Muhittin Akdeniz, Trabzon İl Temsilcimiz Metin Ata ve üyemiz Sezgin Usta’nın gerçekleştirdikleri ziyarette okul müdürü Turan Atalar ve okul öğretmenleri ile görüşüldü.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama