Oyuna Gelmeyelim

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

hdemrc896325
Tüm Memur-Sen Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ, son günlerde cereyan eden olaylarla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Genel Başkan Demirci’nin basın açıklaması şu şekilde;

“Değerli basın mensupları;

Son günlerde ülkemizi ve ilgili tüm devletleri yakından ilgilendiren hoş karşılamadığımız bir takım olaylar cereyan etmektedir. Yanlışları kim yaparsa yapsın, asla yanına kar kalmamalıdır. Madem hukuk ilkelerinin hâkim olduğu bir ülkede yaşıyoruz, o halde her şey hukuk kuralları içerisinde çözüme kavuşturulmalıdır. Hasmane tutum ve davranışlara fırsat verilmemelidir. Özellikle ülkemizin birlik-beraberliğinden, başarılarından son derece rahatsız olan dış mihraklar vardır. Bu zamana kadar bu ve benzeri hadiselerde düzlüğe çıkmasını bilen ülkemiz, bu tümsekleri de aşacaktır. Bundan asla şüphemiz yoktur. Kol kırılır yen içinde kalır misalinde olduğu gibi; tarafların birbirlerine karşı söylemlerinin gönül kırıcı noktaya gelmesi milletimizi derinden yaralamıştır. Bu ülke hepimizindir, ancak dış mihrakların değildir. Söylem ve eylemlerle, ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlerin ekmeğine yağ sürülmemelidir. Tekrar bakılacak yüzlere kapılar kapatılmamalıdır. Bu ve benzeri olaylarda nemalanmak isteyenler, hem ülkemizi hem de milletimizi kaos ortamına sürüklemekten kaçınmalıdırlar.

Değerli basın mensupları!

Tüm Memur-Sen Konfederasyonu olarak, bir kez daha milletimizi sağ duyuya ve tüm tarafları da itidalli olup oyuna gelmemeye davet ediyoruz.

Saygılarımla…

Hüseyin DEMİRCİ
Tüm Memur-Sen Genel Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP