Oyuna Gelmeyelim

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

hdemrc896325
Tüm Memur-Sen Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ, son günlerde cereyan eden olaylarla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Genel Başkan Demirci’nin basın açıklaması şu şekilde;

“Değerli basın mensupları;

Son günlerde ülkemizi ve ilgili tüm devletleri yakından ilgilendiren hoş karşılamadığımız bir takım olaylar cereyan etmektedir. Yanlışları kim yaparsa yapsın, asla yanına kar kalmamalıdır. Madem hukuk ilkelerinin hâkim olduğu bir ülkede yaşıyoruz, o halde her şey hukuk kuralları içerisinde çözüme kavuşturulmalıdır. Hasmane tutum ve davranışlara fırsat verilmemelidir. Özellikle ülkemizin birlik-beraberliğinden, başarılarından son derece rahatsız olan dış mihraklar vardır. Bu zamana kadar bu ve benzeri hadiselerde düzlüğe çıkmasını bilen ülkemiz, bu tümsekleri de aşacaktır. Bundan asla şüphemiz yoktur. Kol kırılır yen içinde kalır misalinde olduğu gibi; tarafların birbirlerine karşı söylemlerinin gönül kırıcı noktaya gelmesi milletimizi derinden yaralamıştır. Bu ülke hepimizindir, ancak dış mihrakların değildir. Söylem ve eylemlerle, ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlerin ekmeğine yağ sürülmemelidir. Tekrar bakılacak yüzlere kapılar kapatılmamalıdır. Bu ve benzeri olaylarda nemalanmak isteyenler, hem ülkemizi hem de milletimizi kaos ortamına sürüklemekten kaçınmalıdırlar.

Değerli basın mensupları!

Tüm Memur-Sen Konfederasyonu olarak, bir kez daha milletimizi sağ duyuya ve tüm tarafları da itidalli olup oyuna gelmemeye davet ediyoruz.

Saygılarımla…

Hüseyin DEMİRCİ
Tüm Memur-Sen Genel Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplu Sözleşme Primleri ve BES Burs Hizmetleri

Uygulamaları, adımları, mesajları ile içinde yaşadığı toplumun hassasiyetlerini gözetmek, yönünü, yolunu, duruşunu; Türk Milletinin ufkunu genişletmek için kullanarak, milletin dik duruşuna, mücadelesine fayda sağlamak adına adım atmayı sorumluluk olarak telakki eden sendikamız Ocak ayı içerisinde başlattığı Toplu Sözleşme Primlerinin BES Burs hizmetlerine devredilmesi ile ilgili 2014 yılı çalışması sonuçlanmıştır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama