Muhsin’in Omuzlarında Yükselebilmek…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Hafta içi kıymet verdiğimiz Ersan Hocamızın cenazesine iştirak ettik. Taziye diledik. Bıraktığı hatıraları dostlarla paylaştık. Bu vesile ile Mersinli bir abimizle de uzun zaman sonra kucaklaştık, dertleştik. Daha kelimeler cümlelerle buluşmamışken son görüştüğümüz yerde yaşadıklarımız bütün duyguların önüne geçti. Gözler ıslanırken 2009 yılı Mart soğuğunun hüzün günü hatıra geldi. Muhsin Başkanı beklediğimiz Ankara Esenboğa’ya gidiverdik bir an. Tabutunu taşırken, hatıralarını, bize bıraktıklarını, nezaketini, cesaretini, merhametini düşünürken kederlendiğimiz, günlerce inanmaya çalıştığımız ihtimallerin gölgesinde gerçekle yüzleştiğimiz, neden sonra Allah’ın ölüm ayetine sarıldığımız o an hatıra geldi. Birler, binler, yüzbinlerin veda için yollara revan olduğu günler, hayatta iken onun tertemiz liderliğinde gençliğimizi pişirme gayretimiz hatıra geldi. Mamak zindanlarından devlete uzanan kader çizgisinde, bir elinde Kur’an-ı Azimüşşan, diğer elinde bilgisayar hayalini bizlere hecelettiği günler hatıra geldi. Rabbim habibine komşu eylesin… Karartılan karanlığın içerisinde dualar ve gözyaşları ile siyasetin üstünde bir vedaya sahne tek perdelik dokunuşla Dâru’l-bekâ’ya uğurladığımız Muhsin Başkanı şerefle ve rahmetle yâd ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KÖŞE YAZARLARI
Birliksen

BAŞIMIZ SAĞ OLSUN…

Tedbir almak kader-kaza arasındaki ilişkinin gerçekleşmesini önlemez. Ama tedbirsiz davrananlara gereken cezai yaptırımı uygulamazsanız, meşru kıldığı hikâyesini pervasızca sahneleyen nice insan müsveddesinin seyircisi olursunuz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama