Kutlu Doğum Haftası Mübarek Olsun

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Kutlu Doğum

‘Hasretin en güzeli güzel olana hasret

İnsanlık O güzele, güzellik ona hasret’

Gaye İnsan ve ufuk peygamber ölçüsü ile millet olarak, ümmet olarak muhtaç olduğumuz peygamberimizi anmak ve anlamak için ne günlerin ve ne de ayların sınırı var. Rabbim her birimizi onun ümmeti olarak yaşamayı, onun ümmeti olarak ölmeyi, onun Sancak-ı Şerifleri altında bir cennet hayatına kavuşturmayı nasip eylesin. İdrak edenlerden olalım inşallah. İnkarın basitliğine düşmekten Rabbim bizleri muhafaza eylesin. Gönlümüzü O’nun nuru ile aydınlanan gönüllerden eylesin.

Kutlu doğum haftası münasebeti ile gerçekleştirilen programların maksatlarına ulaşması arzusunu taşıyor, samimiyete muhtaç olduğumuz bu dönemde Alemlere Rahmet olarak gönderilen peygamberimiz için attığımız her adımın Allah(C.C) katında makbul olmasını niyaz ediyoruz.

NUR

Yok bile yokken O vardı;
O bir nur… Ki mutlak saffet.
Âdem, Allah’a yalvardı;
O nur için beni affet!

Âdem’in alnında bir nur;
Derken öbür Peygamberde.
Âyet ki, çıplak okunur;
Ne bir harf, ne zarf, ne perde.

Geçti bilmem kaç nesilden,
O nur, İlâhi daire…
İbrahim’den İsmail’den,
Vesaire vesaire…

O nur, o nur, elde sancak;
Aktarılır, nebî nebî.
Bir beklenen var ki, ancak,
Nurun ezelden sahibi…

Nur sırdır, ışık üstü sır;
Vurduğu eşya gölgesiz.
Onsuz insan kör ve sağır;
Ülkeler onsuz, ülkesiz.

Son Peygamber, son Peygamber!
İlk olunca sona geldi.
Nur, fezayı tutan çember,
Ondan gelip O’na geldi.

N.F. Kısakürek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama