Konfederasyonun güçlenmesi için Ankara’da Toplantıdayız

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Türkiye’de Sendikacılığın ahlakını ve kültürünü inşa etmede kararlı olan ve bu uğurda dikleşmeden dik duran, gücünü üyelerinden alan, ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini bilerek yoluna devam eden Sendika genel başkanları olarak, güçlü ve alternatif konfederasyon fikri doğrultusunda bir araya gelindi. Söz konusu toplantıya;
Tüm Memur-Sen Konfederasyonu ve Diva-Sen Genel Başkanı Mustafa ÇOPURSUZ, Sime-Sen Genel Başkanı Serdar DURSUN, Genel Sekreter Hatay KOMAT, Mevzuat Sekreteri Mustafa YALÇINKAYA, Demokratik Sağlık-Sen Genel Başkanı Togan DEMİRCAN, Genel Başkan Yardımcısı Ayşen TOKTAY, Kadir BAĞCI, Birlik Eğitim-Sen Genel Başkanı Dr.Murat KARATAŞ, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet İZCİ, Merkez Büro-Sen Genel Başkanı Celil TADİK, Bil-Sen Genel Başkanı Raşit BALABAN ve Tüm Toç-Sen Genel Başkanı Abdulkadir TÜFEKÇİ katıldı.
Kamu çalışanlarının özlük, mali ve sosyal haklarını daha müreffeh bir seviyeye çıkartma azim ve kararlılığı içerinde olan mezkur sendika genel başkanları, bu kararlılıklarını çok samimi ifadelerle dile getirdi. Yapılan konuşmalarda, sendikacılığın aynı zamanda toplum ve vatandaşlık bilincini oluşturmada da sorumluluk sahibi oldukları vurgulandı.
Konfederasyon bağlamında çok önemli adımların atıldığı söz konusu toplantının Kamu Çalılanları tarafından müjdeli bir haber olarak kabul edilmesini diliyoruz.
HAYIRLARA VESİLE OLMASI DİLEKLERİMİZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP