Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

DEĞİŞMEYEN ZİHNİYET

 

Derler ya!… “Kırk yıllık kâni olur mu yani…”

Ülkemizde yıllardır yüce dinimizi istismar ederek mevzisini koruyan ve buldukları her fırsatta Türk Milletine karşı nefretini kusanlar var.

Bunun son örneğini “akit” tv’nin Atatürk’e karşı yaptığı seviyesiz yayında gördük. Bu sefer zehirlerini Atatürk üzerinden kustular. Müstemleke kafası taşıyan, cefada ortadan kaybolup, sefada ortaya çıkan bu tipler, buldukları her fırsatta, sıcak koltuklarından ahkâm kesmeye devam ediyorlar.

Bugün birçok mevki ve mevziyi de ele geçiren bu yeşil zihniyet, değerlerimizin içini de boşaltarak ülkemizin başına bela olmuş durumdadır. Türk Milletinin varlığından rahatsız olan ve her fırsatta zehrini kusan bu zihniyetin maskesini düşürmek zorundayız.

Ülkemizde, milli varlığımızı yok etmek ve Türk’ün ruh kökünü kurutmak için yeşil ve kızıl zihniyet hareket halindedir. Maskeleri farklı, gayeleri aynı olan yeşil ve kızıl zihniyet, ülkemiz için en büyük tehlikedir. Kızıl zihniyet Atatürk’ü putlaştırarak, yeşil zihniyet ise Atatürk’e hakaret ederek, milli varlığımıza saldırmaktadırlar.

Yeşil zihniyetin elinden dinimizi, kızıl zihniyetin elinden Atatürk’ü kurtaramadığımız sürece yarınlarımız aydınlık olmayacaktır.

Bu vesileyle, vatanımız için karınca kararınca da olsa hizmet eden ecdadımızı rahmetle anıyoruz.

 

Fevzi YALÇIN

 

Akit 63

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Kazasız Belasız Bir Yıl Daha! Bir Yılın Değerlendirilmesi

8 yıllık kesintisiz eğitime pedagojik ve sosyolojik olarak karşı çıkıyor, “beşikten mezara kadar ilim” diyorduk. Birinci sınıf öğrencisi ile ergenlik sorunlarını yeni yeni tanıyan sekizinci sınıf öğrencisinin aynı binayı paylaşmasının bile tek başına büyük bir problem olduğunu ve bir nesli bir inat uğruna feda edeceğini ifade etmiştik. Bugünlerde yaşadıklarımızın on beş yıl öncesinde atılmış yanlış adımlara dayandığını da üzülerek görmekteyiz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP