Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

DEĞİŞMEYEN ZİHNİYET

 

Derler ya!… “Kırk yıllık kâni olur mu yani…”

Ülkemizde yıllardır yüce dinimizi istismar ederek mevzisini koruyan ve buldukları her fırsatta Türk Milletine karşı nefretini kusanlar var.

Bunun son örneğini “akit” tv’nin Atatürk’e karşı yaptığı seviyesiz yayında gördük. Bu sefer zehirlerini Atatürk üzerinden kustular. Müstemleke kafası taşıyan, cefada ortadan kaybolup, sefada ortaya çıkan bu tipler, buldukları her fırsatta, sıcak koltuklarından ahkâm kesmeye devam ediyorlar.

Bugün birçok mevki ve mevziyi de ele geçiren bu yeşil zihniyet, değerlerimizin içini de boşaltarak ülkemizin başına bela olmuş durumdadır. Türk Milletinin varlığından rahatsız olan ve her fırsatta zehrini kusan bu zihniyetin maskesini düşürmek zorundayız.

Ülkemizde, milli varlığımızı yok etmek ve Türk’ün ruh kökünü kurutmak için yeşil ve kızıl zihniyet hareket halindedir. Maskeleri farklı, gayeleri aynı olan yeşil ve kızıl zihniyet, ülkemiz için en büyük tehlikedir. Kızıl zihniyet Atatürk’ü putlaştırarak, yeşil zihniyet ise Atatürk’e hakaret ederek, milli varlığımıza saldırmaktadırlar.

Yeşil zihniyetin elinden dinimizi, kızıl zihniyetin elinden Atatürk’ü kurtaramadığımız sürece yarınlarımız aydınlık olmayacaktır.

Bu vesileyle, vatanımız için karınca kararınca da olsa hizmet eden ecdadımızı rahmetle anıyoruz.

 

Fevzi YALÇIN

 

Akit 63

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayburt’a Okul Ziyareti

Erzurum’un ardından Bayburt’a geçen Genel Başkan Murat KARATAŞ , sendikamız Genel Sekreteri Fatih YALÇIN ile bir araya gelerek Bayburt İl Temsilcimiz Yusuf ERYILMAZ’ın da görev yaptığı Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama