Elbette Korkmadın, Korkmayacaksın…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Tarihi kahramanlıklarla dolu Aziz Türk Milleti
Ezelden ebede sürdürdüğün istiklal ve istikbal mücadelesini ayakta tutacak ve Allah’ın izni ile kızıl elma ülküsü nazarında taçlandırdığın sancağı nesillerden nesillere, kıtalardan kıtalara taşıyacaksın.
100 yıl önce Çanakkale’de, Kut’ül Amare’de, Medine’de, Sakarya’da ve bilcümle Anadolu’nun her karışında yazdığın İstiklal Marşını bugün de, yarın da yazabilecek kadar kudretli, vakarlı, azimli, umutlu olacaksın.
Sendikamız, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 1921 yılında kabul edilen İstiklal Marşımızın, yüzüncü sene-i devriyesinde üyelerimiz ve gönüllü kardeşlerimizin desteği ile Ankara’dan başlanmak üzere, satır satır okunması konusunda bir çalışma başlatmıştır. Katkı vermek isteyen arkadaşlarımız sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabileceği gibi 4623260635 numaralı telefondan sendikamızı da arayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ebulfeyz Elçibey’i Rahmet ve Minnetle Anıyoruz

1938’de Nahcivan’ın Keleki kasabasında doğan Elçibey, 1962’de Bakü Devlet Üniversitesi Doğu Dilleri Enstitüsü, Arapça bölümünden mezun oldu. 1963-1964’te Mısır’da tercüman olarak çalıştı. 1970’lerde ise ülkesinin bağımsızlığı için çalışmaya başladı. Bu yüzden 1975’de ‘milliyetçilik’ suçundan bir buçuk yıl hapis yattı. 1976’da Salman Mümtaz El Yazmaları Enstitüsü’nde Türk ve İslam tarihinin ilk yazılı kaynaklarını incelerken, bir yandan da bağımsızlık mücadelesi için çalışmaya başlamıştı.

Devamını Oku »

Bosna-Hersek’ te Sel Felaketi

Geçtiğimiz günlerde Bosna Hersek’te yaşanan sel felaketi nedeniyle 20 Bosnalı hayatını kaybetti. 1.5 Milyon insanın etkilendiği afetin bilançosu Bosna-Hersek için ağır oldu.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP