Aslında ne diyorsun?!

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah DAL’ın pandemi süreci boyunca tatil edilen okulların açılmaması ve buna bağlı olarak öğretmenlerin işe gitmeden maaş alıyor türünden ifadesi akıl ve izan dışıdır. Okulların tatil edilmesi ne sendikaların ne de öğretmenlerin aldığı bir karardır. Sadece ülkemizde de değil dünya genelinde okullar tatil edilmiş, hatta salgının azalış eğilimde olduğu ülkeler okulları açtıktan kısa bir süre sonra tekrar tatil kararı vermek durumunda kalmışlardır.
Okullara ticari gözle bakan ve mesleği mühendislik olan sayın Dal’ın eğitim sendikaları ve öğretmenlere yönelik ifadeleri halk sağlığı ile birlikte çocuklarımızın geleceklerine yönelik endişeden ziyade şu an kayıt yapamayan özel okulların yaşama faaliyetleri endişesi taşımaktadır.
En zor şartlarda dahi görevini layıkıyla yerine getiren öğretmenleri ve eğitim camiasını itibarsızlaştırmaya çalışan bu tüccar algıyı kınıyor, sayın Dal’ ı eğitimcilerimizden özür dilemeye davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama